Nasze studio współpracuje m.in. z teatrami i telewizją

STUDIO
GUDEJKO

 
Sesja zdjęciowa aktorki Alżbety Lenskiej w Studiu Gudejko

Nasze studio peruk miało okazję przekazać peruki naturalne do sesji zdjęciowej aktorki Alżbety Lenskiej, realizowanej w studio Gudejko. Autorką poniższych fotografii jest Grażyna Gudejko. Poniżej znajdziecie Państwo również backstage w formie klipu video. Zachęcamy do obejrzenia.

Fotorelacja

TEATR
GUDEJKO

 
Peruki Hair Gold w Teatrze Gudejko!

Peruki z Kliniki Włosów Hair LAB zostały wykorzystane w dwóch spektaklach: „Old Love” oraz „ Cud medyczny w Wilkowyjach”. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu ze spektaklu „Old Love”, w którym aktorki występują w naszych perukach (model GINA).

TEATR
POLONIA

 
28 czerwca 2013 r. w Teatrze Polonia odbyła się premiera spektaklu „Kalina”.

Kalinę Jędrusik, legendę kina i telewizji zagrała nasza ambasadorka, pani Katarzyna Figura. Klinika Włosów HairLab także ma swój wkład w realizację przedstawienia – wszystkie fantastyczne fryzury pani Katarzyny/Kaliny to peruki udostępnione przez naszą klinikę.

TEATR
KAMIENICA

 
Peruki Hair GOLD w spektaklu Supermenka!

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów spektaklu Supermenka, w którym główną rolę odegrała Jowita Budnik tworząc postać, której elementem wizerunku była peruka z naszego Studio.

Teatr
Wybrzeże

 
W ramach współpracy z Teatrem Wybrzeże przekazaliśmy perukę naturalną, która została wykorzystania w kreowaniu wizerunku scenicznego głównej bohaterki spektaklu "Noc Iguany", w którą wcieliła się nasza wieloletnia Ambasadora- Katarzyna Figura.

Fotorelacja

TVP S.A.

 
Od września 2011 w telewizyjnej Jedynce, pojawił się nowy serial. „Rezydencja” opowiadać będzie o losach bogatej polskiej rodziny.

W doborowym składzie zagrają m.in. Katarzyna Figura, Grażyna Szapołowska, Weronika Książkiewicz i inni. Hair Lab Klinika Włosów jest partnerem tego przedsięwzięcia. Efekty tej współpracy będzie można podziwiać od września trzy razy w tygodniu, w dni powszednie w paśmie popołudniowo – wieczornym w TVP 1. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i filmu. Zdjęcia wykonała agencja East News serial Rezydencja TVP S.A. 2011

Galeria zdjęć

TEATR
CAPITOL

 

Radosław Pazura podczas spektaklu „Goło i wesoło” w peruce Hair GOLD.

Radosław Pazura podczas spektaklu „Goło i wesoło” w peruce Hair GOLD.