Nasze studio współpracuje m.in. z teatrami i telewizją

STUDIO
GUDEJKO

lenska gudejko
 
Sesja zdjęciowa aktorki Alżbety Lenskiej w Studiu Gudejko

Nasze studio peruk miało okazję przekazać peruki naturalne do sesji zdjęciowej aktorki Alżbety Lenskiej, realizowanej w studio Gudejko. Autorką poniższych fotografii jest Grażyna Gudejko. Poniżej znajdziecie Państwo również backstage w formie klipu video. Zachęcamy do obejrzenia.

Fotorelacja

TEATR
GUDEJKO

perukiGudejko
 
Peruki Hair Gold w Teatrze Gudejko!

Peruki z Kliniki Włosów Hair LAB zostały wykorzystane w dwóch spektaklach: „Old Love” oraz „ Cud medyczny w Wilkowyjach”. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu ze spektaklu „Old Love”, w którym aktorki występują w naszych perukach (model GINA).

TEATR
POLONIA

Kalina_18-1024x682
teaser
 
28 czerwca 2013 r. w Teatrze Polonia odbyła się premiera spektaklu „Kalina”.

Kalinę Jędrusik, legendę kina i telewizji zagrała nasza ambasadorka, pani Katarzyna Figura. Klinika Włosów HairLab także ma swój wkład w realizację przedstawienia – wszystkie fantastyczne fryzury pani Katarzyny/Kaliny to peruki udostępnione przez naszą klinikę.

TEATR
KAMIENICA

SUPERMENKA
 
Peruki Hair GOLD w spektaklu Supermenka!

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów spektaklu Supermenka, w którym główną rolę odegrała Jowita Budnik tworząc postać, której elementem wizerunku była peruka z naszego Studio.

Teatr
Wybrzeże

peruka filmowa figura
15
 
W ramach współpracy z Teatrem Wybrzeże przekazaliśmy perukę naturalną, która została wykorzystania w kreowaniu wizerunku scenicznego głównej bohaterki spektaklu "Noc Iguany", w którą wcieliła się nasza wieloletnia Ambasadora- Katarzyna Figura.

Fotorelacja

włosy figura katarzyna
kasia figura
peruka teatralna włosy
peruka filmowa figura
peruki do filmu
peruki w teatrze
peruka naturalna kasia figura
noc iguany backstage
katarzyna figura noc iguany
figura włosy fryzura
kasia figura peruka
peruki naturalne
noc iguany peruki
figura włosy
kasia figura włosy
katarzyna figura włosy

TVP S.A.

Figura-Rezydencja6
Figura-Rezydencja9
 
Od września 2011 w telewizyjnej Jedynce, pojawił się nowy serial. „Rezydencja” opowiadać będzie o losach bogatej polskiej rodziny.

W doborowym składzie zagrają m.in. Katarzyna Figura, Grażyna Szapołowska, Weronika Książkiewicz i inni. Hair Lab Klinika Włosów jest partnerem tego przedsięwzięcia. Efekty tej współpracy będzie można podziwiać od września trzy razy w tygodniu, w dni powszednie w paśmie popołudniowo – wieczornym w TVP 1.Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i filmu. Zdjęcia wykonała agencja East News serial Rezydencja TVP S.A. 2011

Galeria zdjęć

TEATR
CAPITOL

 

Radosław Pazura podczas spektaklu „Goło i wesoło” w peruce Hair GOLD.

Pazura_Radoslaw_3589-200x300