Peruki

PERUKI
MĘSKIE

Peruki męskie- naturalne lub syntetyczne wykonane, z najwyższej jakości włosów.

W Studiu Peruk Hair Gold, dbamy również o najbardziej komfortowe rozwiązania dla mężczyzn. Panowie mogą zakupić niczym nieróżniące się od własnych włosów peruki. Stosujemy najnowsze technologie w perukach np. French Part, który daje efekt wyrastających ze skóry głowy włosów, trwałe mocowanie do skóry głowy, osadzenie włosów na cienkiej siateczce, która przepuszcza powietrze.


Męska kolekcja peruk

PERUKI
DAMSKIE

Peruki damskie- naturalne lub syntetyczne wykonane z najwyższej jakości włosów.

Peruki dostępne w naszej firmie, to produkty renomowany producentów, wykonywane m.in. z włosów słowiańskich lub azjatyckich, za pomocą najnowszych technologii. W naszej ofercie znajdują się damskie peruki naturalne i syntetyczne. Oferujemy także możliwość wykonania peruki na zamówienie.. Wówczas to Państwo decydują w 100% o wyglądzie peruki– dobierają kolor, długość oraz gęstość włosów.


Peruki naturalne Peruki syntetyczne


KOSMETYKI
I AKCESORIA

Wysokiej jakości akcesoria i kosmetyki do pielęgnacji peruk i włosów naturalnych.

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne kosmetyki i akcesoria, które pomogą zachować idealny wygląd peruki przez długi czas. Dodatkowo przygotowaliśmy propozycje pomagające stymulować odrost naturalnych włosów.


Zapoznaj się z naszą ofertą

ZAGĘSZCZENIA
PRZEDŁUŻENIA
WŁOSÓW

Nowoczesne i wygodne rozwiązania w zagęszczaniu i przedłużaniu włosów.

We współpracy z Kliniką Włosów Hair LAB przygotowaliśmy dla Państwa usługę niechirurgicznego zagęszczania i uzupełniania włosów, dzięki której w ciągu kilku minut możecie Państwo uzyskać oszałamiający efekt pięknych, gęstych i lśniących włosów, idealnie komponujących się z naturalnymi włosami. Więcej informacji na stronie Kliniki Włosów Hair LAB


Zobacz przykłady i dowiedz się więcej

NAKRYCIA
GŁOWY
WŁOSÓW

Stylowe turbany, szale, berty z wysokiej jakości materiałów.

Oferujemy również atrakcyjne nakrycia głowy, jak turbany, szale czy berety. Są one nieocenione w trudnych sytuacjach wywołanych na przykład chemioterapią, naświetlaniami czy też innymi przyczynami, które prowadzą do utraty włosów. legancko zaprojektowane z najlepszych gatunków bawełny stanowią doskonałe nakrycie głowy. Idealne do spania. Cała kolekcja dostępna na miejscu w studiu oraz w sklepie internetowym Kliniki Włosów Hair LAB.


Zobacz kolekcję w sklepie Hair LAB