KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI I STYLIZACJI WŁOSÓW

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów w dobrej cenie. Produkty są przeznaczone do pielęgnacji peruk, jak i włosów naturalnych. W ofercie znajdują się szampony, odżywki, maski, balsamy, a także żele i lakiery do włosów.

AKCESORIA DO WŁOSÓW

Akcesoria do peruk są niezbędne do zapewnienia właściwej kondycji i stylizacji włosów. Proponujemy Państwu m.in:

  • specjalne szczotki do czesania peruk,
  • styropianowe głowy do mycia i stylizacji fryzur, specjalne akcesoria ułatwiające stylizację
  • taśmy termoadhezyjne

PREPARATY DO WZROSTU RZĘS ORAZ BRWI

Dla osób, które utraciły swoje rzęsy lub brwi lub mają je słabe i cienkie proponujemy nowość – kosmetyki przyspieszające wzrost rzęs i brwi:
  • RevitaLash ® Eyelash Conditioner
  • RevitaLash ® Eyebrow Conditioner
Preparaty te są niezwykłą kosmetyczną innowacją. To jedne z najlepszych kosmetyków przyspieszających wzrost i pogrubienie rzęs. Wynalazcą receptury Revitalash jest doktor Michał Brinkenhoff. Był to specjalny prezent dla jego żony Gayle, która zachorowała na raka piersi. Agresywna chemioterapia uszkodziła jej piękne rzęsy, które stały się rzadkie i kruche. Intensywne poszukiwania naukowe doktora Brinkenhoffa i zespołu utalentowanych chemików i kosmetologów, doprowadziły do opracowania takiej receptury produktu, dzięki której rzęsy Gayle po okresie pięciu tygodni zastosowania, stały się witalne i piękne. Dziś te produkty są jest dostępne dla wszystkich kobiet, które chcą mieć piękne brwi i rzęsy.

Mascara od Revitalash

Do stylizacji rzęs polecamy mascarę od Revitalash - innowacyjny tusz do rzęs. Specjalna receptura produktu oraz zaprojektowana do niej szczoteczka maksymalizuje wygląd rzęs. Będą wyglądać one jeszcze pełniej i bardziej kusząco niż kiedykolwiek. Używany razem z Revitalash odżywką sprawia, że rezultaty są olśniewające.Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.hairlab.pl