PROFESJONALNE
ZAGĘSZCZANIE
I UZUPEŁNIANIE WŁOSÓW


We współpracy z Kliniką Włosów Hair LAB oferujemy najnowsze metody niechirurgicznego uzupełniania i zagęszczania włosów.


Dowiedz się więcej

METODA TAPE ON AND OFF „KANAPKOWA”


Nowoczesna metoda zapewniająca duży komfort użytkowania i doskonałą integrację z włosami naturalnymi

Innowacyjna metoda TAPE ON AND OFF („KANAPKOWA") umożliwia bardzo szybkie i doskonale integrujące się z włosami naturalnymi przedłużenie i zagęszczenie włosów. Polega ona na wklejaniu we włosy ok. 4 cm pasm zakończonych obustronnie transparentnymi silikonowymi taśmami. Złącza wykorzystywane w tej metodzie są niewyczuwalne i niewidoczne, co zwiększa komfort noszenia. Taśmy wykorzystywane do mocowania włosów mogą zostać użyte wielokrotnie, dzięki możliwości regeneracji lub uzupełnienia. Stosowane taśmy posiadają odpowiednie atesty medyczne – dzięki czemu: nie wywołują alergii oraz podrażnień. Ogromnym atutem tej metody jest możliwość samodzielnego decydowania przez klientkę odnośnie długości i gęstości włosów. Co więcej: pasma wklejane równomiernie we włosy nie powodują zniszczenia ich struktury i nie obciążają ich nadmiernie. Metoda TAPE ON AND OFF jest mało inwazyjna i bezpieczniejsza od innych stosowanych metod. W porównaniu z innymi metodami przedłużania takimi jak metoda ultradźwiękowa czy keratynowa, gdzie wykorzystywane są koraliki i urządzenia termiczne, metoda TAPE ON AND OFF zapewnia większy stopień bezpieczeństwa i nie ingeruje w naturalną strukturę włosa. Metoda kanpakowa polecana jest do każdego rodzaju włosów, a w szczególności dla osób o włosach rzadkich, cienkich i delikatnych Czas zabiegu przedłużania metodą kanapkową to jedynie ok. 40 minut, (w zależności od ilości wykorzystanych pasm włosowych). Czas nieprzerwanego noszenie jest stosunkowo krótki i wynosi ok. 2-4 tygodnie, po czym należy wymienić taśmy. Zabieg przedłużania metodą TAPE ON AND OFF rekomendowany jest dla osób, które cenią piękne zdrowe włosy, a przede wszystkim komfort i wygodę.


Metoda "na klipsy"


Szybkie i skuteczne rozwiązanie dla kobiet, pragnących przedłużyć swoje włosy

Metoda na klipsy to idealne rozwiązanie, szczególnie przydatne na tzw. specjalne okazje. Kluczowymi aspektami, w tym przypadku jest łatwość oraz krótki czas wykonania systemu Przedłużenie mocuje się za pomocą klipsów, które wystarczy zacisnąć na własnych włosach. Metoda jest bardzo bezpieczna i w żaden sposób nie obciąża naturalnych włosow


Więcej informacji na stronie Kliniki Włosów Hair LAB
Z zagęszczeń i przedłużeń Kliniki Włosów Hair LAB korzysta bardzo wiele znanych osób, gwiazd, które wykorzystują je zarówno w karierze zawodowej, jak i życiu prywatnym .

Opinie użytkowniczek


Klaudia Wiśniowska

Ewa Mielnicka

Zadzwoń do nas: (22) 648 01 02